Sıkça Sorulan Sorular

Teslimat Kaç Gün içerisinde Yapılır ?


Ürün Teslimat Süresi
Yapmış olduğunuz alışverişlerde ürünlerinizin teslimatı belirtmiş olduğunuz teslimat adresine cihaz kurulum ve montajı ücretsiz olarak Hyundai Su Arıtma Sistemleri Ankara Bölge Bayi tarafından yapılmaktadır.

Garanti Kapsamı Nedir ?


Ürün Montajı Yapıldıktan sonra 2 yıldır. Ürün filitrelerinde meydana gelebilecek tıkanma gibi sorunlar tesisatınız ile ilgili olduğundan garanti kapsamına girmemektedir. Orjinal ürünlerimizi kullanmanızı öneririz. Ürünlerimizin orjinalliğini Play Store ve IOS uygulamasını indirerek kontrol edebilirsiniz.

Su Arıtma Cihazları Saglıklı mıdır ?


Hyundai Su Arıtma cihazlarından arıtılan suların labaratuvar analizleri PH dengesi 7.0 ila 8.0 aralığındadır. Kaliteli filtre sistemlerinden geçirilmiş olan sular hem sizin hemde ailesinizin sağlığını korur. Damacana ve Pet Şişelerden içilen suların zararlı oldukları birçok doktor tarafından açıklanmaktadır. Hyundai Ailesi olarak en kaliteli filitreleri ve Su Arıtma tesisatı sistemini sizlere sunuyoruz. Yanlış seçilmiş olan arıtma cihazlarından temin edilen sular zararlı olabilir ve hatta çok ciddi hastalıklara sebep olabilir.


Neden Hyundai Su Arıtma Cihazı ?


Hyundai su arıtma cihazları dünya genelinde içme suyunuzu filtreleme sistemleri ile çözümleyen ve geniş servis ağına sahip bir kurumdur. Hyundai bölgesel özel ARGE çalışmaları ile su spektlerine uygun filtreleme sistemleri uygulamaktadır.
Su filtrelerini tercih ederken uluslararası NSF standartlarına tabi olduğuna emin olmanız gerekir. Ulusal Sanitasyon Vakfı tarafından verilen sertifikalar doğrultusunda elde edeceğiniz suyun hangi standartlara göre filtre edildiği ve temizlendiği belgelenmelidir. Özellikle ters ozmos ünitelerini alırken NSF/ANSI 58 sertifikasyonunu sorgulamanız önerilmektedir.Hyundai güvencesi ve kalitesi altında bu koşullara rahatlıkla ulaşabilirsiniz
Sürdürülebilirlik ve yenilik Hyundai Arıtma Teknolojileri kültürünü belirleyen anahtar kelimeler olmuştur. Üretim ve uygulama düzeyine yenilikçi bir anlayışla yaklaşan Hyundai Arıtma Teknolojileri pazardaki lider konumunu sürdürmektedir. Bu anlayış, üretimde kullanılan malzemeler ve bileşenlerin seçiminden nihai ürün verimine kadar tüm süreci kapsar.